Okolie

Lyžovanie

Oblasť Nízkych Tatier a Liptova ponúka mnoho možnosí pre zjazdové a bežecké lyžovanie, či už pre dospelých alebo deti. Medzi nimi je aj najväčšie stredisko Jasná. Zastávka Skibusu do strediska Jasná je cca 50m od penziónu.

Okrem týchto možností zjazdového lyžovania je v regióne priestor aj pre bežkárov (www.visitliptov.sk/zazitky/bezecke-lyzovanie), a rovnako skialpinistov (www.visitliptov.sk/zazitky/skialpinizmus-na-liptove).

Kúpanie, plávanie a wellness

Bohaté možnosti ponúka Liptov aj pre milovníkov vody a kúpania, či už ako zábavu pre deti, alebo oddych vo wellness, či termálnych prameňoch.

Množstvo ďalších možností pre vodné radovánky a relax nájdete tu www.visitliptov.sk/zazitky/aktivity-a-relax.

Adrenalínové atrakcie

V regióne nie je priestor pre nudu. Z bohatých možností ako dostať adrenalín do žíl vyberáme niekoľko najobľúbenejších, všetky v okruhu niekoľko málo kilometrov.

Veľký prehľad podobnej zábavy je dostupný tu www.visitliptov.sk/zazitky/aktivity-a-relax.

Detské kútiky a ihriská

V blízkom okolí je množstvo ďalších väčších aj menších detských areálov. 300 metrov od penziónu (na vstupe do obce Demänová) sa nachádza vonkajšie detské ihrisko aj so Street Workout zónou.

Prehľad ďalších atrakcií a aktivít pre deti je dostupný tu www.visitliptov.sk/liptov-s-detmi.

Cyklistika

Liptov ponúka stovky kilometrov cyklotrás rôzneho druhu, od tých vhodných pre najmenších až po adrenalínové zjazdy v obklopení nádhernej prírody. Viac prehľad a mapy sú k dispozícii tu www.visitliptov.sk/zazitky/cyklistika.

Turistika

Na svoje si príjdu aj nadšenci turistiky. Dostupných je množstvo turistických trás a náučných chodníkov všetkých stupňov náročnosti. Prehľad nájdete tu www.visitliptov.sk/zazitky/turistika.

Lezenie

Pre milovníkov lezenia existuje niekoľko lezeckých oblastí s rôznou náročnosťou. Viaceré sú vzdialené iba niekoľko kilometrov. Bližšie informácie sú dostupné tu www.visitliptov.sk/zazitky/lezenie-na-liptove.